Yazılarım

Mevcut ekonomik şartlar altında bir öğrenci olmak – 1

Ekonomik açıdan zor günler yaşadığımız şu dönemi bir öğrenci gözünden ele almaya çalıştım. Sadece kendi açımdan değil, çevremdeki problemler açısından düşünerek genel bir şeyden bahsetmeye çalıştım. Birkaç yazıdan oluşacak olan bu serinin ilk yazısını okumaya ne dersiniz?

Orman yangınları

Yaz geliyor, havalar ısınıyor. Ancak son zamanlarda yazla birlikte karşımıza çıkan büyük bir problem var… Bu problem hakkında bir iki çift laf edelim.

Yaz tatili

Yaz tatili başlamak üzere. Farklı bir şekilde ifade etmek gerekirse yüzdük, yüzdük; kuyruğuna geldik. Benim an itibariyle başlamış bulunduğum bu tatil hakkında bir şeyler yazdım, gelin beraber sağı solu kurcalayalım!

Isınan havalar

Havalar ısınıyor, güzel günler yaklaşıyor… Sıkıcı pazartesilerin yerini kısa süreliğine de olsa enerjik bir şekilde uyandığımız pazartesiler alacak… Gelin kısa bir şekilde bu günlerin hayalini kuralım.

Yeşil

Bazen kötülüğün, çok kez iyi şeylerin temsilcisi olan yeşil renk… Ancak onu bizden daha fazla seven biri var: dünyamız. Gelin, birlikte bu güzel renk hakkında üç beş laflayalım.

Futbol

Bu konumda üzerinde birçok farklı görüş olan futbol sporu hakkında birkaç şeyden bahsedeceğim. Yanlış bilinen bir şeyden, bu yanlış bilinen şeyin yanı sıra bir algıdan ve tribünlerden bahsedeceğim. Bir göz atmaya ne dersiniz?

Sosyal medya

İnternetteki belli başlı siteleri kapsayan şu sosyal medya hakkında bir şeyler okumak ister misiniz? Buraya tıklayın ve birlikte belli başlı sitelerin bize örnek olması eşliğinde sosyal medya hakkında bilmemiz gereken üç beş ufak şeye değinelim!

Müzikler ve tarzlar -biraz eleştiri-

Birisi dinleyip geçtiğimiz, birisi de dönem dönem değiştirdiğimiz şey. Düşününce kişiden kişiye değişmesini de gayet normal buluruz. Ancak size farklı bir şeyden bahsetmek istiyorum. Bugün size hayattaki çoğu şeyde olduğu gibi holigan sayısının azımsanamayacak kadar fazla olduğu 2 konudan bahsedeceğim. Müzikle başlayalım Müzik adına azımsanamayacak kadar fazla kategorinin ortaya çıktığı günler yaşıyoruz. Eskiden sözler ön […]

Martı motorlar

Herkese selam. Bu defa kimisi için bilgilendirici, kimisi için eğlenceli olacak bir konuyla karşınızdayım. Yollarda öyle başıboş şekilde bırakılmış yeşil renkli motorların bir Martı hizmeti olduğunu biliyor muydunuz? Bu durumu sonradan fark eden biri olarak sizi de kendi yerime koyuyor ve sürüş tecrübemle beraber size anlatmak istiyorum. Bildiğiniz üzere elektrikli scooterlarla nam salmış diğer markalar […]

Kar yağışı ve bembeyaz İstanbul

Herkese günaydın. Bugün lapa lapa karın yağdığı bir İstanbul sabahına uyandım ve herkes gibi ben de bu manzaranın tadını nasıl çıkarabilirim diye yollar aramaya başladım. Sanırım en iyisi yazmak. Çok geniş bir tarihi ve sayısız medeniyetin yuvası olan bu şehirde, kar yağışının sık sık görülmemesinden mi yoksa akıllarda sıcak ve nemli bir şehir olarak yer […]

Yükleniyor…

Bir yanlışlık oldu. Lütfen sayfayı yenileyin ve/veya tekrar deneyin.