Yazılarım

Lisboa Região!

Portekiz’in incisi Lizbon… En güzellerden biri olduğu şüphesiz. Ne kadar gezerseniz gezin yetmeyeceği aşikar. Benim gezimden birkaç satırla karşınızdayım…

Koşuşturmaca

Günler geçiyor, pastadaki mum sayısı çoğalıyor. İşler bitmiyor. Yetişme çabamız bazen artıyor, bazen azalıyor. Bu konu hakkında üç beş satırlık sözüm var…

Mevcut ekonomik şartlar altında bir öğrenci olmak – 1

Ekonomik açıdan zor günler yaşadığımız şu dönemi bir öğrenci gözünden ele almaya çalıştım. Sadece kendi açımdan değil, çevremdeki problemler açısından düşünerek genel bir şeyden bahsetmeye çalıştım. Birkaç yazıdan oluşacak olan bu serinin ilk yazısını okumaya ne dersiniz?

Orman yangınları

Yaz geliyor, havalar ısınıyor. Ancak son zamanlarda yazla birlikte karşımıza çıkan büyük bir problem var… Bu problem hakkında bir iki çift laf edelim.

Yaz tatili

Yaz tatili başlamak üzere. Farklı bir şekilde ifade etmek gerekirse yüzdük, yüzdük; kuyruğuna geldik. Benim an itibariyle başlamış bulunduğum bu tatil hakkında bir şeyler yazdım, gelin beraber sağı solu kurcalayalım!

Isınan havalar

Havalar ısınıyor, güzel günler yaklaşıyor… Sıkıcı pazartesilerin yerini kısa süreliğine de olsa enerjik bir şekilde uyandığımız pazartesiler alacak… Gelin kısa bir şekilde bu günlerin hayalini kuralım.

Yeşil

Bazen kötülüğün, çok kez iyi şeylerin temsilcisi olan yeşil renk… Ancak onu bizden daha fazla seven biri var: dünyamız. Gelin, birlikte bu güzel renk hakkında üç beş laflayalım.

Futbol

Bu konumda üzerinde birçok farklı görüş olan futbol sporu hakkında birkaç şeyden bahsedeceğim. Yanlış bilinen bir şeyden, bu yanlış bilinen şeyin yanı sıra bir algıdan ve tribünlerden bahsedeceğim. Bir göz atmaya ne dersiniz?

Sosyal medya

İnternetteki belli başlı siteleri kapsayan şu sosyal medya hakkında bir şeyler okumak ister misiniz? Buraya tıklayın ve birlikte belli başlı sitelerin bize örnek olması eşliğinde sosyal medya hakkında bilmemiz gereken üç beş ufak şeye değinelim!

Yükleniyor…

Bir yanlışlık oldu. Lütfen sayfayı yenileyin ve/veya tekrar deneyin.